• 0553 241 40 67
  • info@ikramarabalari.com
Nostaljik Sokak Satıcıları

Nostaljik Sokak Satıcıları


Sipariş Hattı

NOSTALJİK SOKAK SATICILARI

Sizlere sunmuş olduğumuz Ürünler Firmamızın kendi bünyesinde bulanan imalatı kendimize ait ürünlerdir. Eğlenceli ve cazip tarihi görünümlü animasyonlu nostaljik yiyecekler, yöresel kıyafetli, nostaljik ve tabii ki modern dekorlu ikram stantları tüm etkinliklerinizde beklentilerinizin üzerine çıkmayı hedefleyen, müşteri memnuniyetini önemseyen, sizler gibi düşünüp, eylemlerini ekip ve ekipman kalitesi ile hizmete aktarabilen çözüm ortağınız olmaktadır.

Geniş hizmet yelpazemiz sayesinde Mümkün olan en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı ilke edinen firmamız ikram arabaları konusunda çok başarılıdır. Firmamız tüm Organizasyonlarda Kostümlü kişiler tarafından ücretsiz ikram edilir. Bir diğer adı ile Nostaljik Yiyecekler. Pamuk şekeri arabası, Patlamış mısır Pop corn, Kestane, Nostalji şekerler, Gözlemeci , Yayık ayranı , Boza, Şıra, Şerbetçi, Macuncu, Osmanlı macunu, Salep, Şerbetçiler, Osmanlı şerbetçisi, Kahveci güzeli, Maraş dondurmacısı Ürünler özel arabalarında ve osmanlı şerbeti güğümlerde organizasyonlarda sınırsız dağıtım yapmaktadır.

HİZMET ALANALARI

PİKNİK ORGANİZASYONLARI,FUARLAR,DÜĞÜ ORGANİZASYONLARI,SÜNNET ORGANİZASYONLARI,PİKNİK ORHANİZASYONLARI,RAMAZAN ŞENLİKLERİ,DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI,AÇILIŞLAR,DAVETLER,KOKTEYLLER,KUTLAMALAR,MEZUNİYET BALOLARI,PARTİLER,ÖZEL GÜNLER,SÜPRİZ PARTİLER.


Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik


Copyright © 2015 İkramArabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim