• 0553 241 40 67
  • info@ikramarabalari.com
Pamuk Şekerci Kiralama

Pamuk Şekerci Kiralama


Sipariş Hattı

Pamuk Şeker Kiralama

Alışveriş merkezleri, farklı kalabalık etkinliğin olduğu alanlarda pamuk şeker kiralamak firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Pamuk Şekeri Kiralama Nasıl Yapılır?

Tarafımızdan pamuk şekeri aracı kiralamak isteyen bir müşterimiz, öncelikle firmamıza başvuruda bulunur. Başvurusunda kaç günlük ve nerede araç bekletileceğini, nasıl bir sunum olacağını bize anlatır. Yani nerede ve ne kadar süre için kiralama olacağına karar verilir. Anlaşma yapılmasının ardından pamuk şekeri arabası zamanında gideceği yerde olur.

Pamuk Şekeri Nasıl Yapılır?

Pamuk şekeri arabasının içerisinde bir makine vardır ve bu sistem sayesinde pamuk şekeri üretilir. Şekerin rengini ayarlayan gıda boyası çeşididir. Bu boya ile renkli pamuk şekerleri yapılmış olur. Temel malzemeler zaten personel tarafından sağlanmakta ve uygulanmaktadır. Bu işlemlerle alakalı ekibimiz uzmanlaşmış bir kullanım sunar. Müşterilerden bazıları bu pamuk şekerinin yapılış aşamasını da izleyebilmektedir.

Pamuk Şekeri Arabası Kiralamak Avantajları

Pamuk şekeri arabasını kiralamak, bir organizasyonda yer alan misafirlerin görsel ve damak tadı bakımından olumlu etkilenmesi demektir. Genellikle pamuk şekerleri herkes tarafından sevilen bir üründür. Tüketilirken damakta erimesi en temel özelliğidir ve görüntüsünün aksine küçülerek sertleşmesi de bu ürüne olan ilgiyi artırır.

Çok sayıda kişinin yer aldığı organizasyonlarda, etkinlik sahiplerinin temel amacı olumlu bir izlenim oluşturmaktır. Bir firmanın personel ve ailesi için yaptığı etkinlikte bu tür eğlenceli yiyecekler ortamı daha da güzelleştirir. Diğer bir ifadeyle akılda kalıcılığı artırmaktadır.

Pamuk Şeker Aracı Hangi Alanlarda Uygun Olmaz?

Pamuk şeker kiralama işlemi bazı etkinlikler için itici bir görüntü oluşturabilir. Örneğin bir otomobil fuar organizasyonunda pamuk şekeri gibi araç kiralaması genelde yapılmaz. Konuyla alakasız bir görüntü verecektir.  Diğer yandan fuar etkinliği gıda üzerineyse bu araç mantıklı bir görüntü verir. Konuyla alakalı bir şekilde ilgi çekici ortam yaratmak için oluşturulmuştur.

Yaz tatiline girerken ilkokullarda bahçede bazen etkinlikler düzenlenebilir. Bu gibi hallerde de okul girişlerinde kiralama yapılabilir. Aslında pamuk şekeri kiralama hizmeti çok alakasız durumlar olmadığı sürece geniş kapsamlı olarak kullanılabilir. Fiyatlar, hizmet ayrıntılarına dair merak ettiğiniz konuları tarafımıza ulaşarak söyleyebilirsiniz.

Pamuk şekerci kiralamak isterseniz firmamız İstanbul içinde sizlere her yere pamuk şeker kiralama hizmeti sağlamaktadır. Sizlerde etkinliklerinize pamuk şekerci kiralama yapmak isterseniz bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Firmamızdan pamuk şekerci kiraladığınızda malzemelerimizi ve özel kostümlü elemanımızı kendi nakliye araçımızla etkinlik olan yere 1 saat öncesinden getiriyor gerekli elektrik kablosunu çekiyor üretime hazır bir şekilde pamuk şekerci ve pamuk şeker arabası bekliyor. Etkinlik başladığında el değmeden pamuk şeker dağıtımı yapılmakta olup pamuk şekerci her hangi bir katkı maddesi kullanmadan tamamen şekerden pamuk şeker dağıtmaya başlıyor..

Pamuk şekerci kiralama fiyatları dağıtım yapılacak kişi sayısına ve gidilecek yerin uzaklığına göre değişim gösterdiği için bizi arayarak yada mail atarak detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bizler uzun yıllardır pamuk şeker organizasyonu yapmaktayız.


Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik


Copyright © 2015 İkramArabalari.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık
whatsapp İletişim